KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15382049
nr 1538 2049
Matti Helenius
(f. 1951), Finland
Etsning, Björkar i snö. Signerad, numrerad 10/40, daterad 2008. Bildmått: 25,5x24 cm, yttermått inklusive ram: 43x38 cm
Matti Helenius, finländsk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:47:01
Matti Helenius
nr 1538 2049
Matti Helenius
(f. 1951), Finland
| Utrop: | 500 kr |
måndag 1 maj 2023 |